Poslovnik in obratovalni dnevnik ločeno za posamezne lovilce olj
Imamo 3 lovilce olja. Zanima nas, če moramo imeti za vsak lovilec olj ločen poslovnik in obratovalni dnevnik ali lahko imamo en poslovnik in en obratovalni dnevnik, kamor vpisujemo dogodke